Iza Łęcka Iza Łęcka 16.08.2019 12:01
commandos 2 bohater
4914V

Commandos 2 HD Remastered na zwiastunie. Klasyk powraca na PS4, XOne i PC

Kalypso Media odkrywa karty przygotowane na gamescom. Niemcy zaprezentują na swoim terenie chociażby Commandos 2 HD Remastered. Uznany klasyk trafi na trzy platformy - a dzisiaj obejrzymy dopracowane tereny.

W 2001 roku na PC zadebiutował Commandos 2: Men of Courage,który był kontynuacją Commandos: Behind Enemy Lines z 1998 roku. Obie gry zostały docenione przez graczy oraz dziennikarzy, więc powrót marki to naprawdę dobra wiadomość, która mogła być uznana za nieuniknioną.

Kilka miesięcy temu Kalypso Media potwierdziło prace nad odświeżonym Commandos 2. W prace nad odświeżoną odsłoną są zaangażowane dwa studia Yippee! Entertainment oraz Pyro Studios – jak wiadomo to właśnie hiszpańskie Pyro odpowiada za całą serię.

Commandos 2 HD Remastered zostanie zaprezentowany w Kolonii. Nie możemy w tym wypadku marzyć o pełnym odświeżeniu, chociaż deweloperzy zadbają o wysoką rozdzielczość, dopracowany interfejs użytkownika i porządny samouczek. Gra zaoferuje pełną zawartość, więc fani gatunku zapoznają się z 10 misjami na dziewięciu różnych terenach – autorzy dopracują cykl dnia i nocy, zapewniając jednocześnie realistyczne efekty pogodowe.

Czekacie na powrót Commandosa?

Sprawdźcie również na naszym serwisie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: commandos 2 hd remastered gamescom 2019 Kalypso Media