Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.08.2019 13:58
Praetorians - HD Remaster
1170V

Praetorians HD Remaster coraz bliżej. Zwiastun pokazuje edycję na PS4, XOne i PC

Szykuje się kolejny atrakcyjny powrót. Kalypso Media zaprezentowało zwiastun odświeżonych Praetorians i wydawca potwierdził tegoroczną premierę. Twórcy zadbają, by dowodzenie armią na konsolach było wyjątkowo przyjemne.

Hiszpańskie Pyro Studios w 2003 roku za sprawą Eidos Interactive zaproponowało graczom Praetorians. Produkcja osadzona w czasach Imperium Rzymskiego została doceniona przez krytyków, którzy wychwalali między innymi dopracowaną oprawę oraz świetny, przepełniony taktyką gameplay.

W 2019 roku nie moglibyśmy już docenić grafiki oryginalnego Praetorians, ale Kalypso Media dba o odpowiednie dopracowanie nowej wersji. Torus Games we współpracy z Pyro Studios pracują nad Praetorians - HD Remaster i gra jeszcze w tym roku trafi na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste.

Nowa wersja to ponad 20 misji w Egipcie , Galii oraz we Włoszech i wszystkie wydarzenia zostaną ukazane w wysokiej rozdzielczości. Twórcy dopracowują kontrolę bohaterów, dostosowali interfejs i dbają o odpowiednią rozgrywkę na konsolach.

Szczególnie ważne jest dobre przerzucenie kontroli na pady, ponieważ jak wiadomo pierwowzór zadebiutował wyłącznie na PC.

Warto spojrzeć:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Kalypso Media Digital Praetorians - HD Remaster Torus Games