Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.08.2019 16:15
FIFA 20 Volta
1790V

FIFA 20 Volta na rozgrywce. Gameplay z nowej FIFA Street i standardowy mecz

Electronic Arts wciąż nie zaprezentowało oficjalnie czystego meczu z FIFA 20 Volta, ale na szczęście nie musimy czekać na takie przyjemności. Dziennikarze sprawdzają odświeżonego Streeta, więc oglądamy pełny gameplay.

Electronic Arts zaskoczyło zapowiadając FIFA 20 Volta. Twórcy nie tylko przygotowali uliczną piłkę nożną, ale zadbali o sporo zróżnicowanych trybów – możemy wybrać standardowy mecz, wziąć udział w turnieju lub przeżyć historię. Podczas zabawy stworzymy swój awatar, a spotkania rozegramy na zróżnicowanych boiskach.

Wydawca opublikował już zwiastun pokazujący możliwości Volty, ale teraz możemy zerknąć na czysty gameplay. Będzie to na pewno przyjemne urozmaicenie dla graczy, którzy od dawna czekali na odrobinę swobody i zabawy. W drugiej części filmu zobaczycie rozgrywkę ze „standardowego” meczu – czy tym razem rywalizacja jest teraz znacznie wolniejsza? Choć może jest to tylko i wyłącznie wrażenie spowodowane znacznie szybszą Voltą.

Już wkrótce poznacie nasze wrażenia z FIFA 20 Volta – Roger miał okazję zagrać w tytuł i chętnie podzieli się swoimi wrażeniami.

Więcej o FIFA 20:

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 20

Nie przegap