Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.08.2019 16:07
FIFA 20 VOLTA STreet
3189V

FIFA 20 pokazuje nową Fifę Street. Gameplay z FIFA VOLTA wygląda kapitalnie

Bardzo długo czekaliśmy na materiał prezentujący rozgrywkę z FIFA 20 VOLTA, czyli nowej Fify Street. Gracze mogą szykować się na zróżnicowane warianty rozgrywki, które zaprowadzą śmiałków na kilka ładnych boisk.

Największa nowość w FIFA 20? Zdecydowanie VOLTA, czyli uliczna piłka nożna, która wygląda jak bardzo rozbudowana FIFA Street. Fani serii od dawna prosili o powrót specjalnej serii EA Sports i w końcu otrzymamy oczekiwaną rozgrywkę.

W FIFA 20 VOLTA stworzymy własnego bohatera, a następnie otrzymamy szansę sprawdzenia 17 boisk rozrzuconych po całym świecie – w trakcie zabawy przylecimy do Barcelony, Tokio, Miami, Paryża, Londynu, Amsterdamu czy Rio de Janeiro.

Twórcy nie oferują „zwykłego meczu”. W VOLTA wybierzemy pojedynki trzech na trzech, czterech na czterech, pięciu na pięciu i oczywiście otrzymamy szansę wybrania odpowiednich zasad. Deweloperzy zapewnią także pełnoprawny Futsal.

Należy zwrócić uwagę na poszczególne tryby – VOLTA to również „VOLTA Tour”, „VOLTA Story” i „VOLTA League”, więc nie tylko poznamy opowieść związaną z piłką uliczną, to jeszcze zmierzymy się w ligach z przeciwnikami z całego świata. Studio zadbało o porządne odpicowanie zawodników – nowe ruchy pozwolą z większą gracją ogrywać rywali i zdobywać coraz to piękniejsze gole.

Więcej o serii FIFA:

Źródło: YouTube.com

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 20