Iza Łęcka Iza Łęcka 12.08.2019 08:07
fifa 20 wojciech szczęsny
8874V

FIFA 20 wyśmiewana przez fanów. Juventus i Wojciech Szczęsny na wyciekach z bety

Zamknięte beta-testy gry FIFA 20 trwają w najlepsze, dzięki czemu kolejni gracze dzielą się przeciekami. Electronic Arts będzie miało się z czego tłumaczyć. Jesteście ciekawi jak pod szyldem Piemonte Calcio prezentuje się Wojciech Szczęsny?

Jak wiemy, na podstawie umowy o ekskluzywne partnerstwo, mistrzowie Włoch pojawią się tylko w kopance Konami. Dbając o wszelkie szczegóły, deweloperzy odwzorowali stadion Juventusu, koszulki, dokładnie zeskanowali piłkarzy. W tej sytuacji EA nie pozostało nic innego jak zastąpić w tegorocznej odsłonie FIFA zespół Wojciecha Szczęsnego – Piemonte Calcio z innym stadionem i koszulkami w swoim składzie będzie posiadało jednak piłkarzy Juventusu, ze względu na zawarte licencje z zawodnikami.

Dzięki zamkniętym beta-testom FIFA 20 już teraz możemy sprawdzić jak prezentuje się zespół Ronaldo. Cóż... Electronic Arts nie popisało się tworząc herb drużyny z zebrą na czele. Widzimy również koszulki wyjazdowe oraz domowe, a przede wszystkim zerknąć możemy na twarz Wojciecha Szczęsnego.

Po zaprezentowanych materiałach z beta- testów widać jedno- wierne odtworzenie poszczególnych wizerunków piłkarzy nadal stanowi wyzwanie dla Elektroników. Poniżej przyjrzeć możecie się nie tylko polskiemu bramkarzowi, który nie przypomina za bardzo siebie, ale kilku czołowym piłkarzom z Premier League i ich pogiętym facjatom.

Dzięki testom kolejni śmiałkowie mogli również sprawdzić edytor awatara, dzięki któremu uzyskamy wizerunek menadżera jaki tylko chcemy.

Premiera FIFA 20 odbędzie się 27 września – miejmy nadzieję, że do tego czasu twórcy jednak podziałają w temacie i oprócz wszelkich zapowiadanych ulepszeń i nowych trybów, gracze znajdujący się na boisku będą trochę bardziej przypominać swoje pierwowzory.

O FIFA 20 przeczytacie na naszym serwisie:

Źródło: Twitter.com

Tagi: beta testy EA Sports Electronic Arts FIFA 20 piemonte calcio wojciech szczęsny