Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.08.2019 20:51
FIFA 20 Volta
2086V

FIFA 20 Volta bez mikrotransakcji „w dniu premiery”. Gra otrzyma tonę kosmetycznych elementów

Uliczna piłka z FIFA 20 to duży tryb z własnymi wariantami zabawy. Sprawdzimy ligę, weźmiemy udział w mistrzostwach, a nawet zagramy w sieciowych meczach. Gracze otrzymają szansę upiększenia swojego zespołu i przynajmniej w dniu premiery nie wydamy pieniędzy na fatałaszki dla zawodników.

FIFA 20 zaoferuje sporo zmian względem ubiegłorocznej odsłony, a prawdopodobnie największą będzie postawienie na piłkę uliczną. W grze nie znajdziemy „Drogi do sławy”, ponieważ twórcy zaoferują tym razem na VOLTA.

W sprawie gry wypowiedział się Jeff Antwi – producent FIFA 20 zaznaczył, że chociaż gra pozwoli nam na stworzenie i dostosowanie własnego awatara, to w dniu premiery VOLTA będzie pozbawiona mikrotransakcji. W tytule otrzymamy szansę zdobywania waluty, którą wydamy na kosmetyczne przedmioty, ale przynajmniej w okolicy debiutu nie pojawi się opcja podpięcia karty kredytowej.

Możemy oczywiście spodziewać się, że EA Sports w pewnym momencie zadba o stosowną aktualizację do FIFA 20 Volta, ale przynajmniej na początku zabawy nie będziemy kuszeni dodatkową opcją odpicowania bohatera. Warto podkreślić, że tytuł otrzyma mnóstwo przedmiotów do personalizacji – twórcy zamierzają wprowadzać miesięczne aktualizacje.

Więcej o FIFA 20:

Źródło: https://gamingbolt.com/fifa-20s-volta-mode-wont-have-microtransactions-at-launch

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 20