Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.08.2019 16:56
FIFA 20 kariera
2916V

FIFA 20 z dużymi zmianami w Karierze. Kobiety przejmą kluby

Electronic Arts ujawniło zestawienie nowości przygotowanych do trybu kariery z najnowszej odsłony piłki od EA Sports. Gracze w FIFA 20 otrzymają między innymi szansę wcielenia się w menadżerki.

FIFA 20 zaoferuje szereg nowości. Twórcy wcześniej potwierdzili piłkę uliczną, usprawnienia w FIFA Ultimate Team, poprawki w Wirtualnych Klubach, a teraz nadszedł czas na Karierę. Fani serii także w tym wypadku mogą liczyć na kilka nowych elementów.

W przypadku kariery otrzymamy szansę na lepsze dostosowanie menadżera – zmienimy płeć, typ ciała, kolor skóry, ubrania, czy też fryzury. Będziemy zmuszeni do zwracania uwagi na morale, które będą wpływać na wydajność drużyny – w ten sposób rotacje, konferencje prasowe oraz rozmowy indywidualne będą miały większy sens.

W karierze pojawi się „Dynamiczny Potencjał Zawodnika” - statystyka będzie miała wpływ na to, jak piłkarz radzi sobie w pierwszych latach kariery. System w istotny sposób wpłynie na szkolenie drużyny. Natomiast w kanale informacji znajdziemy zdjęcia z meczów na żywo, a dodatkowo deweloperzy zadbali o dynamiczny interfejs użytkownika – firma wykorzysta autentyczne marki z Premier League, Bundesligi, Ligue 1, LaLiga Santander, MLS, UEFA Champions League i UEFA Europa League.

Zadaniem deweloperów było ożywienie zabawy, by każdy gracz chętniej spędzał czas na budowaniu swojego zespołu.

FIFA 20 Kariera

Więcej o serii FIFA:

Źródło: EA

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 20

Nie przegap