Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.08.2019 15:24
BioMutant bohater
1074V

BioMutant na długiej rozgrywce. Mnóstwo walki i biegania

THQ Nordic nadal nie potwierdziło ostatecznej daty premiery BioMutant. Na szczęście podczas targów w Kolonii zaprezentowano nowy gameplay, który choć jest przeładowany niepotrzebnym komentarzem to pozwala spojrzeć na czystą rozgrywkę. Tytuł może się podobać.

BioMutant jest prezentowany już na trzecim gamescomie. Deweloperzy w międzyczasie dołączyli do THQ Nordic, znacząco rozwinęli swój zespół i wciąż pracują nad ulepszeniem tego nowego IP. Gra ma trafić na rynek w przeciągu następnych miesięcy, ale wciąż nie poznaliśmy ostatecznej daty premiery.

Na szczęście wszystko zmierza w odpowiednim kierunku – twórcy prezentują kolejny fragment rozgrywki, na którym BioMutant wygląda bardzo przyjemnie. To pewnie nie będzie największy hit tej generacji, ale odnoszę wrażenie, że gra może zostać ciepło przyjęta przez wielu graczy... Choć dużo w tym wypadku zależy od daty.

Gameplay z BioMutant pozwala zerknąć na sporo pojedynków – główny bohater walczy ze zróżnicowanymi przeciwnikami i musi korzystać z rozbudowanego uzbrojenia. Heros atakuje nie tylko za pomocą broni białej, śmiga z giwerą, ale może także skorzystać ze specjalnej rękawicy.

Warto sprawdzić:

Źródło: YouTube.com

Tagi: BioMutant Experiment 101 THQ Nordic

Nie przegap