Iza Łęcka Iza Łęcka 20.08.2019 08:19
wiedźmin 3: dziki gon porównanie switch vs ps4
1819V

Wiedźmin 3 na Nintendo Switch vs. PlayStation 4. Jak prezentuje się przenośny Geralt?

Na gamescomie zaprezentowano gameplay, który pokazuje możliwości japońskiej konsoli w trakcie potyczek Geralta. Jak natomiast wizualnie prezentuje się Wiedźmin w zestawieniu z wersją na PlayStation 4? Sprawdźcie z nami porównanie.

Start Geralta na konsoli Big N był niezwykle mocno wyczekiwany przez wielu graczy. Wiedźmin 3: Dziki Gon na Nintendo Switch swoją premierę będzie miał 15 października. W pakiecie gracze otrzymają oprócz głównej wersji dwa dodatki fabularne, które pozwolą na pełną przyjemność z kolejnej odsłony wiedźmińskich przygód.

Prezentacja gameplayu w trakcie trwania Opening Night Live była tylko potwierdzeniem jak sprawnie śmiga wiedźmińska przygoda na Nintendo Switch w wersji handheldowej.

Jak natomiast prezentuje się wizualnie Geralt oraz cały świat przedstawiony? W Sieci ruszyły porównania nadciągającej wersji z wizualnym przedstawieniem na konsoli Sony. Co mogło być jak najbardziej oczywiste – obydwie wersje różnią się od siebie wizualnie, pomimo że Wiedźmin 3 debiutował na PlayStation 4 w 2015 roku. I choć wiele można powiedzieć o nadciągającej wersji na japońską konsolę i tym jak prezentuje się wizualnie, to chyba najważniejsze jest jedno - satysfakcja z płynnego ubijania kolejnych potworów wiedźmińskim  mieczem.

Polecamy również:

Źródło: YouTube.com

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Wiedźmin 3: Dziki Gon