Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.08.2019 13:24
Dying Light 2 Techland i Cenega
655V

Dying Light 2 z kolejnym partnerem. Cenega pomoże Techlandowi

Cenega będzie ściśle współpracować z Techlandem przy Dying Light 2. Obie firmy wspólnymi siłami dostarczą na polski rynek oczekiwaną produkcję. Twórcy horroru zgarnęli kolejnego cennego partnera, który pomoże w odpowiedniej premierze.

Techland chce mieć pewność, że Dying Light 2 trafi do wszystkich graczy. Polacy na początku nawiązali współpracę ze Square Enix, później z Koch Media, a teraz otrzymaliśmy zapowiedź relacji z Cenegą. Firma w ten sposób zadbała o premierę w Stanach Zjednoczonych, Europie oraz Polsce.

Marek Chyrzyński, Prezes Zarządu Cenega S.A., zapowiedział współpracę następującymi słowami:

"Cieszymy się bardzo z rozpoczęcia współpracy. Twórcy Dying Light to niezwykle utalentowany zespół i możliwość dystrybucji oczekiwanej, najnowszej części gry w kraju, z którego ta marka pochodzi, to dla nas zaszczyt i powód do zwiększonych wysiłków. A jako gracze już nie możemy doczekać się premiery Dying Light 2."

Jest to ciekawa sytuacja, która pokazuje, że Techland nie zamierza nawet w naszym kraju zajmować się wydawaniem gier. Cenega stała się teraz dystrybutorem wszystkich produkcji przygotowywanych przez uzdolnione studio.

Można jedynie żałować, że ta współpraca nie została upiększona sowitym zwiastunem, ale jak wiadomo już wkrótce odbędzie się wielka prezentacja twórczości Techlandu.

O Dying Light 2 przeczytacie także na naszym portalu:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Dying Light 2 Techland