Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.05.2019 17:57
Akcja Dying Light 2
1587V

Dying Light 2 zaoferuje zawartość równą kilku grom

Techland nie oszczędza podczas produkcji Dying Light 2. Gra pod względem zawartości ma równać się nawet z kilkoma produkcjami, ponieważ twórcy chcą mieć pewność, że fani zombie nie będą się nudzić podczas przemierzania nowego miasta.

Techland zdecydowanie za długo nie prezentował Dying Light 2. Twórcy zapowiedzieli swoje przybycie na E3, więc możemy liczyć na nowy fragment rozgrywki, ale pewnie wielu graczy wierzy także w zaprezentowanie daty premiery. Na szczegóły musimy niestety zaczekać.

Dying Light 2 zapewni lepszą rozgrywkę, świat i historię od Dying Light

Na szczęście studio coraz chętniej wspomina o tytule. Kornel Jaskula – producent Dying Light 2 – w rozmowie z dziennikarzem GamesRadar wspomniał, że produkcja jest ogromna. Tytuł pod względem zawartości może się równać z kilkoma grami.

Techland znacząco rozbudowuje koncepcję pierwowzoru, więc gracze mogą liczyć na mnóstwo treści:

„Dzięki różnorodności historii, misji, zawartości i assetów, wierzymy, że gracze będą cały czas chcieli grać w ten tytuł lub spróbują grać z innymi graczami w kooperacji, by zobaczyć ich świat. To jest nasz fundament od samego początku, jest to jeden z naszych celów projektowych i jest to coś, o czym wciąż pamiętamy.”

W Dying Light 2 będziemy ingerować w świat przedstawiony, a każdy gracz może stworzyć „swoją wizję miasta”. To właśnie z tego powodu odwiedzając serwer znajomego możemy zostać pozytywnie zaskoczeni widząc niektóre rozwiązania.

Co warto przeczytać? 

Tagi: Dying Light 2 Techland