Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.05.2019 17:00
Dying Light 2 postacie
1302V

Dying Light 2 ze świetnym wsparciem. Square Enix pomoże w dystrybucji

Techland łączy siły ze Square Enix. Polska ekipa zamierza skorzystać z doświadczenia znanego wydawcy i za jego pomocą zaoferować Dying Light 2 graczom z obu Ameryk. Poznajcie dokładne szczegóły relacji.

Techland przygotowuje się na E3, gdzie pewnie zobaczymy nowe materiały z Dying Light 2, a przed kolejną prezentacją otrzymaliśmy sporą ciekawostkę dotyczącą współpracy ze Square Enix. Japończycy zajmą się dystrybucją przygody przepełnionej zombiakami.

Dying Light z niespodziewaną aktualizacją

Techland przy Dying Light współpracował z Warner Bros., a teraz Polacy stawiają na Square Enix. Jak widać kolejny gigant zaufał rodzimej ekipie i zamierza zadbać o Dying Light 2 – produkcja zostanie dostarczona przez korporację do obu Ameryk.

Ed Lin, Head of Marketing w Techlandzie, zapowiedział współpracę następującymi słowami:

"Partnerstwo ze Square Enix, jest dla nas niesłychanie ekscytujące. Daje ono obu stronom niezwykłe możliwości, z których skorzystamy by zaprosić graczy w obu Amerykach do świata, nazywanego przez nas Modern Dark Ages. Zaczynamy działać wspólnie już na targach E3. Przed nami świetna kampania, w której uwielbiane przez graczy elementy DNA Dying Light, zaprezentujemy w rozległym i okrutnym świecie opanowanym przez zarażonych"

Kilka słów dodał także John Heinecke, Chief Marketing Officer w Square Enix:

"Jesteśmy podekscytowani tym, że nasza współpraca z Techlandem dotyczyć będzie Dying Light 2, jednego z najbardziej oczekiwanych przez branżę tytułów. Dying Light 2 to ambitny i innowacyjny projekt, który z pewnością zachwyci graczy. Ta gra bardzo dobrze pasuje do naszego portfolio i nie możemy się doczekać momentu, gdy na E3 poznamy więcej szczegółów"

Jest to naprawdę interesująca sytuacja, ponieważ zachodni oddział Square Enix w ostatnich miesiącach skupiał się niemal wyłącznie na promocji Marvel's Avengers, ale jak widać firma postanowiła oddelegować zespół do Dying Light 2.

Teraz pozostaje tylko jedno pytanie – czy na E3 poznamy datę premiery? W sumie ogłoszenie współpracy ze Square Enix brzmi jak dobry początek pozytywnych informacji...

Więcej o Dying Light 2:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Dying Light 2 Techland