Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.06.2019 13:07
BOhater Dying Light 2
624V

Dying Light 2 otrzyma wieloletnie wsparcie. Nawet po przejściu na next-geny

Techland nie ukrywa, że Dying Light 2 zawędruje na nową generację. Polacy coraz śmielej wspominają o nowej wersji, ale posiadacze aktualnych konsol nie muszą się obawiać o brak wsparcia. Gra przepełniona agresywnymi zombiakami będzie rozwijana jednocześnie na wielu platformach.

Na początku 2020 roku zadebiutuje wiele mocnych gier, które w większości zostaną pewnie przerzucone na next-geny. Jednym z takich tytułów jest Dying Light 2 i polska gra po przeskoczeniu na nowe konsole, nadal będzie wspierać starsze wydania.

Prezes Techlandu umacnia swoją pozycję wśród najbogatszych Polaków

W sprawie rozwoju Dying Light 2 wypowiedział się Kornel Jaskuła. Jest to naprawdę ważny temat, ponieważ pierwsze Dying Light otrzymał ogromny wsparcie popremierowe. Polacy przygotowali wiele świetnych dodatków i pewnie na podobne atrakcje możemy liczyć w przypadku kontynuacji.

Producent z Techlandu podkreślił, że już teraz jego studio może zapowiedzieć wsparcie Dying Light 2 na lata i przyjemności nie będą ograniczone względem platform. Rodzime studio doskonale zdaje sobie sprawę, że nawet po wydaniu next-genów trzeba dbać o ósmą generację.

Techland zapewni odpowiednie wsparcie na PlayStation 4, Xboksie One, PC i nawet na PlayStation 5 oraz Project Scarlett, więc wszyscy gracze mogą wyczekiwać na przyjemności przygotowane przez Polaków.

Więcej o Techlandzie:

Źródło: https://www.dualshockers.com/dying-light-2-next-gen-no-impact/

Tagi: Dying Light 2 Techland

Nie przegap