Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 19.08.2019 13:35
The Surge 2
332V

The Surge 2. Autorzy oprowadzają po systemie i głównych atrakcjach gry

Prace nad The Surge 2 zostały już zakończone. Produkcja szykuje się do premiery a my możemy oglądać nowy zwiastun, oprowadzający nas po najważniejszych funkcjach rozgrywki.

Nic już nie zakłóci wyznaczonej daty premiery The Surge 2. Gra trafi na rynek 24 września 2019 r. Prace nad produkcją zostały już zakończone (teraz deweloperzy mogą się skupić m.in. na szykowaniu aktualizacji i ewentualnych rozszerzeń).

W najnowszym filmiku ujawnionym przez wydawcę The Surge 2 autorzy gry oprowadzają nas po najważniejszych atrakcjach, mechanizmach gameplayowych i funkcjach tej świetnie zapowiadającej się produkcji, zainspirowanej pierwotnie marką Dark Souls.

Autorzy podkreślają przy okazji, jak bardzo tytuł ewoluował względem pierwszej części. The Surge 2 ma być znacznie bardziej wyrafinowanym i rozwiniętym "soullike'iem", czyli tytułem czerpiącym pełnymi garściami z konwencji rozgrywki znanej z marki Dark Souls. Oczywiście nie zabraknie tu najważniejszego motywu z części pierwszej, czyli pozyskiwania ekwipunku/surowców z pancerzy i części ciał pokonanych wrogów.
 

Warto sprawdzić:

Tagi: Deck 13 Focus Home Interactive ps4 surge The Surge The Surge 2