Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.06.2019 14:23
The Surge 2 akcja walka
570V

The Surge 2 otrzyma Limitowaną Edycję. Znamy zawartość

Deck13 nie czekało do E3 z zaprezentowaniem szczegółów The Surge 2. Data premiery i tak trafiła do Sieci, więc deweloperzy już teraz ujawnili limitkę. Pakiet nie jest specjalnie rozbudowany, ale pewnie znajdą się gracze, którzy zdecydują się zamówić większe wydanie.

Możemy śmiało podejrzewać, że Deck13 szykowało się na prezentację The Surge 2 podczas tegorocznego E3, na którym mieliśmy poznać datę premiery. Pracownik Microsoftu za szybko zaktualizował opis tytułu w sklepie, więc możemy mieć pewność, że gra zadebiutuje 24 września.

Przeciek The Surge 2

Deweloperzy pewnie przygotowują materiał wideo prezentujący nowe ujęcia z gry, ale Niemcy zdecydowali się dłużej nie czekać i ujawnili Limitowaną Edycję. Nie możemy tutaj mówić o wyjątkowym zestawie – obok gry otrzymamy mały komiks, drugą okładkę, serię grafik, czy też mapę na dwustronnym plakacie.

Pewnie i tak znajdą się chętni na takie przyjemności – jeśli należycie do tego grona, to pomyślcie o złożeniu zamówienia przedpremierowego, ponieważ firma dorzuci specjalny gear set, dwie bronie, moduł radar i pozwoli skorzystać z mocy nowego drona.

Polecamy:

The surge 2 Limited Edition

The Surge 2 Preorder

Źródło: Twitter

Tagi: Deck 13 Focus Home Interactive The Surge 2