Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.08.2019 15:49
Mortal Kombat Liu Kang
1039V

Mortal Kombat i Liu Kang. Doświadczony aktor negocjuje rolę w filmie

W filmie Mortal Kombat nie zabraknie Liu Kanga. Aktualnie trwają poszukiwania odpowiedniego aktora, jednak twórcy są przekonani, że Ludi Lin w idealny sposób poradzi sobie z rolą. Aktor jest doświadczonym wojownikiem.

Małym krokami krystalizuje się obsada nowego Mortal Kombat. Poznaliśmy już aktora zaangażowanego do roli Sub-Zero, a wiele na to wskazuje, że Ludi Lin wskoczy w strój Liu Kanga. Doświadczony wojownik negocjuje swoją rolę z New Line Cinema.

Ludi Lin może okazać się idealnym wyborem dla nowego Mortal Kombat – aktora mogliście podziwiać w między innymi „Power Rangers” z 2017 roku (Zack Taylor), a w ostatnich miesiącach wystąpił w „Aquamanie” (Murk) oraz „Black Mirror” (Lance).

Lin urodził się w Chinach, ale został wysłany do szkoły z internatem w Australii. Na ostatnim roku szkoły średniej wyemigrował do Kanady, gdzie zdobył drugie obywatelstwo. Jest doświadczonym wojownikiem – trenował Muay Thai, rozwijał swoje umiejętności w jiu-jitsu oraz zapasach w stylu olimpijskim.

Nowy Mortal Kombat to pełny reboot. Za produkcję odpowiada James Wan („Saw”, „Aquaman”), a reżyserem został Simon McQuoid. Scenariusz przygotuje Greg Russo, który ma okazję rozwijać także historię do rebootu „Resident Evil”.

Mortal Kombat Liu Kang Ludi Lin

Sprawdźcie również:

Tagi: film mortal kombat new line cinema