Iza Łęcka Iza Łęcka 10.07.2019 07:30
Sub-Zero Mortal Kombat
1466V

Film Mortal Kombat z Sub-Zero. Indonezyjska gwiazda wcieli się w znanego bohatera

Powrót „Mortal Kombat” na wielki ekran to już nie są tylko słowa. Poznaliśmy pierwszego aktora zaangażowanego w prace nad rebootem. Ważna rola przypadła Joemu Taslimowi, który wcieli się w Sub-Zero.

Od dawna czekamy na powrót filmów z serii Mortal Kombat. Pierwsza opowieść trafiła na wielki ekran w 1995 roku – wyprodukowanie historii kosztowało zaledwie 20 mln dolarów, ale produkcja osiągnęła 122,1 mln dolarów z biletów. W 1997 roku zadebiutowało „Mortal Kombat 2: Unicestwienie” - historia kosztowała 30 mln dolarów i zgarnęła 51,3 mln dolarów z biletów.

Film Mortal Kombat z pierwszymi szczegółami. Reboot zostanie wyprodukowany przez twórcę Aquamana

Nowy film z serii Mortal Kombat będzie całkowitym rebootem. Za produkcję odpowiada James Wan („Saw”, „Aquaman”), a reżyserem został Simon McQuoid – niestety twórca nie ma zbyt pokaźnego dorobku filmowego. Jakiekolwiek szczegóły dotyczące scenariusza nie zostały jeszcze przedstawione, choć możemy mieć pewność, że ostateczny skrypt napisał Greg Russo – twórca pracuje także nad przygodą z rebootu Resident Evil.

Pomimo że nadal brakuje nam konkretów dotyczących fabuły nowego Mortal Kombat to wiemy, że w wydarzeniach nie zabraknie Sub-Zero. W rolę wojownika wcieli się Joe Taslim, którego możecie kojarzyć z „The Raid”, „Fast & Furious 6” czy też „Star Trek Beyond”.

Trudno ocenić wybór, jednak możemy mieć nadzieję, że już wkrótce Wan, McQuoid i Russo odkryją karty przedstawiając konkretne szczegóły dotyczące oczekiwanego od dawna „Mortal Kombat”. Czekacie na film?

Warto spojrzeć:

Mortal Kombat film Sub-Zero

Źródło: https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/raid-actor-joe-taslim-play-zero-mortal-kombat-movie-1222984

Tagi: film mk mortal kombat