Red Dead Redemption 2 na PC ma zostać ujawniony w przyszłym tygodniu

Gry (plotka)
3531V
Red Dead Redemption 2 na PC ma zostać ujawniony w przyszłym tygodniu
Wojciech Gruszczyk | 16.08.2019, 16:02

Już za kilka dni zostanie zaprezentowana nowa wersja Red Dead Redemption 2 – tak przynajmniej twierdzi jeden z informatorów, który zapowiada pokaz gry w dwóch nowych wydaniach. Według przecieku, Take-Two i Rockstar skusiło się na pieniądze od Epic Games.

To nadal nie jest oficjalna wiadomość, jednak od dobrych kilku miesięcy ciągle pojawiają się doniesienia dotyczące przygotowania dodatkowej wersji Red Dead Redemption 2

Według najnowszych doniesień, Red Dead Redemption 2 ma zostać zaprezentowany w poniedziałek na wydarzeniu Google – produkcja będzie jednym z tytułów dostępnych na Google Stadia. Już wcześniej Rockstar znalazł się na liście firm wspierających streamingową usługę, a na pierwszej imprezie pokazującej propozycję pojawiły się ikonki sugerujące nadejście RDR 2 do Stadii.

Jak wiadomo Google potrzebuje mocnych gier, które mogą zachęcić niezdecydowanych i właśnie Red Dead Redemption 2 ma trafić w gust klientów. Warto zaznaczyć, że Rockstar wydało w ostatnich latach wyłącznie dwie gry, ale Grand Theft Auto V nie jest już raczej pozycją, która może rozgrzać graczy. Tytuł trafił na dwie generacje i zanotował ponad 110 mln sprzedanych egzemplarzy.

A co z wersją na PC? Podobno prace nad edycją także zostały zakończone i teraz Rockstar szuka odpowiedniego terminu na premierę. Wersja na Stadię ma zadebiutować wraz z usługą (listopad), więc edycja na komputery trafi podobno w zbliżonym terminie (październik?). Według doniesień, Red Dead Redemption 2 ominie Steam i będzie dostępny wyłącznie na Epic Games Store.

Warto również sprawdzić na naszym serwisie:

Źródło: https://gamerant.com/red-dead-redemption-2-pc-release-date-speculation/

Komentarze (58)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper