Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.08.2019 16:15
Red Dead Online Hunter
1506V

Red Dead Online wkrótce otrzyma potężną aktualizację. Twórcy zapowiada zawody

Rockstar nie myśli wyłącznie o rozwoju GTA Online. Także Red Dead Online z Red Dead Redemption 2 może liczyć na ciekawe aktualizacje i już wkrótce gracze otrzymają szansę wcielenia się w kilka zawodów. Dodatek zaoferuje ogromną zabawę.

Rockstar właśnie potwierdziło dalsze prace nad zawodami w Red Dead Online. Twórcy wciąż nie zakończyli rozwijania systemu, jednak premiera „specjalistycznych ról” odbędzie się pod koniec lata.

Studio zapowiedziało, że za pomocą mechaniki wprowadzi do gry unikalne ścieżki postępu, dzięki którym gracze będą uczestniczyć w wyjątkowym doświadczeniu z dostosowanymi elementami produkcji oraz korzyściami – wszystkie te elementy pozwolą jeszcze lepiej zgłębić charakter bohaterów z Red Dead Online.

Jest to naprawdę interesująca sytuacja, ponieważ autorzy właśnie na zawodach chcą zbudować przyszłość Red Dead Online – „ta fundamentalna aktualizacja wskazuje na długoterminową przyszłość Red Dead Online”.

Dzisiaj twórcy ujawnili trzy zawody:

  • Łowca nagród: „zostanie łowcą nagród to ciągłe życie na granicy prawa. Licencjonowany łowca może śledzić cele, a następnie je chwyta lub zabija – w zależności od tego jak bardzo honorowy w swoich dążeniach jesteś.”
  • Handlarz: „idealna propozycja dla rozkwitających kapitalistów, którzy zakładają i rozwijają biznes w obozie. Dzięki znajomości futer, skór i rzeźni przez zaufanego towarzysza, będziesz mógł korzystać z nowych możliwości zbierania materiałów i wytwarzania cennych towarów do sprzedania.”
  • Kolekcjoner: „uwielbia odkrywać świat w poszukiwaniu rzadkich i wartościowych przedmiotów. Poszukaj tajemniczej wędrownej sprzedawczyni w naturze, aby rozpocząć podróż kolekcjonerską, szukając zagubionej biżuterii, rzadkich grotów i innych skarbów, które można sprzedawać jako pojedyncze sztuki lub bardzo wartościowe zestawy.”

Deweloperzy podkreślają, że gameplay związany z wykonywaniem poszczególnej fuchy będzie stale ewoluował. Twórcy chcą zapewnić bardzo zróżnicowane ścieżki kariery, z którymi będą związane specjalistyczne misje.

Rockstar w nadchodzącej aktualizacji wprowadzi także „wiele nowych treści i usprawnień”, które mają na celu poprawienie ogólnego doświadczenia z Red Dead Online.

Red Dead Online Zawody 1

Red Dead Online Zawody 2

Red Dead Online Zawody 3

Warto sprawdzić:

Źródło: Rockstar

Tagi: red dead redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two