Iza Łęcka Iza Łęcka 16.08.2019 12:36
dragon ball z kakarot
3461V

Dragon Ball Z: Kakarot na świeżutkich materiałach. Prezentacja walki i fragmentu misji

Fani Goku nie potrafią doczekać się już premiery Dragon Ball Z: Kakarot. Widowiskowe starcia przeciwko kolejnym adwersarzom to coś, co tygrysy lubią najbardziej. Sprawdźcie z nami zapowiedź szybkich potyczek i misji.

Jak wiemy z wcześniejszych doniesień, w obronie Ziemi przed wszelkiej maści złoczyńcami Goku będzie wspierany przez Vegetę, Piccolo i Gohana, którzy także będą grywalnymi postaciami w tytule czerpiącym z kultowej historii.

Na najświeższych materiałach możemy sprawdzić Goku w akcji – krótkie teasery przedstawiają system walki oraz misje fabularne z gry. Szybkie zapowiedzi stanowią najpewniej przedsmak wszelkich przyjemności. Możliwe, że Bandai Namco uchyli nam nieco rąbka tajemnicy i w najbliższym czasie będziemy mogli przyjrzeć się Dragon Ball Z: Kakarot na obszerniejszych materiałach. Musicie przyznać, że urywki podkręcają tylko apetyt na więcej wartkich pojedynków.

Dragon Ball Z: Kakarot jest RPG akcji, tworzonym przez CyberConnect2 , który przeniesie nas w świat japońskiej serii Dragon Ball Z. Opowiadając niezapomnianą przygodę, uwzględniającą również niedopowiedziane aspekty z animacji, będziemy mogli doświadczyć wielu dynamicznych, niesamowitych wizualnie potyczek. Tytuł zawita na PlayStation 4, Xboksa One oraz PC w 2020 roku.

O Dragon Ball Z: Kakarot przeczytajcie także:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bandai Namco CyberConnect2 Dragon Ball Z: Kakarot