Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 23.07.2019 11:47
Dragon Ball Z: Kakarot
4334V

Dragon Ball Z: Kakarot. RPG Akcji na świetnych screenach

Na RPG w uniwersum Dragon Balla czekaliśmy od bardzo dawna. Bandai Namco w końcu podjęło temat i umila nam ponownie oczekiwanie na premierę Dragon Ball Z: Kakarot.

Od kilku dni wiadomo, że w Dragon Ball Z: Kakarot Goku nie będzie jedyną grywalną postacią. Bandai Namco potwierdziło już, że w rzeczonym RPG-u akcji wcielimy się również w Vegetę, Piccolo i Gohana.

Wydawca zapowiedział też, że znane postacie z marki Dragon Ball, takie jak Krillin, Yamcha, Tien Shinhan oraz Chiaotzu, będą występować w roli wspierającej.

Postaci grywalne i wspierające będą odblokowywane w miarę postępów fabularnych. Gra odtwarza narrację z Dragon Ball Z, więc można się spodziewać przyłączania konkretnych bohaterów do Goku w kluczowych momentach serialu/mangi.

W naszej galerii znajdziecie najnowsze screenshoty z Dragon Ball Z: Kakarot, opublikowane przez Bandai Namco. Obrazki skupiają się na postaciach grywalnych i wspierających Goku. Na jednym z obrazków widać, jak główny bohater wcina jedzenie. To ważny mechanizm, bo nie tylko przez walkę, ale również przez konsumowanie jadła mają rosnąć statystyki Goku. Nie wiadomo jeszcze tylko czy będą to tylko tymczasowe wzrosty, czy zostaną z postacią na stałe.

Warto przy okazji sprawdzić:

Tagi: Bandai Namco CyberConnect2 Dragon Ball Z: Kakarot