Bully 2 coraz bliżej prezentacji? Wyciekł screen z gry

Gry (plotka)
6405V
Bully 2 coraz bliżej prezentacji? Wyciekł screen z gry
Tytus Stobiński | 15.08.2019, 14:50

Pogłoski o rzekomej, drugiej części gry Bully trafiają nas od dłuższego czasu. Tym razem w sieci pojawiła się grafika sugerująca, że druga cześć gry rzeczywiście powstaje.

Bully przez wielu określane jest mianem "gta w szkole", choć to stwierdzenie nie jest wcale trafne, a wręcz patrząc w niektórych aspektach nieco krzywdzące. Bogactwo i różnorodność misji w grze autorstwa Rockstar Vancouver nie zmieni jednak tego, że tytuł ma blisko 13 lat, przez co dość mocno zestarzał się zarówno pod względem mechaniki, jak i samej oprawy wizualnej.

Dziś jednak sprawa rzekomo powstającego sequela gry powraca do nas po raz kolejny. W sieci bowiem pojawił się tajemniczy screen, a widoczne na nim menu sugeruje, że mamy do czynienia z Bully 2. Większość ekranu zajmuje mapa, natomiast tuż ponad nią widzimy klasyczną dla Rockstar podziałkę na kategorie. Dostrzec między innymi możemy takie jak np. mapa, postęp, online i social club. Nie mamy żadnej pewności, że nie jest to zwyczajna fałszywka, aczkolwiek nie sposób nie odnieść wrażenia, że ostatnimi czasy o nowym Bully słyszymy coraz więcej.

Więcej na temat gry do przeczytania na naszym portalu:

 

Źródło: własne

Komentarze (36)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper