Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.10.2018 07:42
Bully 2 może być kolejnym projektem Rockstar. Trwają poszukiwania uczniów i profesorów
1291V

Bully 2 może być kolejnym projektem Rockstar. Trwają poszukiwania uczniów i profesorów

Świat wyczekuje na nadejście Red Dead Redemption 2, a bardzo możliwe, że Rockstar już rozpoczął prace nad kolejnym tytułem. Twórcy mają pracować nad Bully 2 i podobne właśnie trwają poszukiwania aktorów do projektu.

Nie jest to oczywiście potwierdzona wiadomość, jednak bardzo możliwe, że właśnie poznaliśmy kolejną produkcję Rockstar. Autorzy mają w kolejnym kroku skupić się na Bully 2.

Agent i Bully 2 z kolejnymi wyciekami. Grafiki koncepcyjne trafiły do Sieci

Najnowszy przeciek pochodzi od redakcji Rockstar Intel – jest to fanowska strona, która często przedstawia zakulisowe informacje z gier. Według zainteresowanych Jessica Jefferies wynajęła nowe studio do przygotowania castingu dla „wiodącego brytyjskiego producenta gier”. Firma ma poszukiwać nastoletnich aktorów (uczniów) oraz starsze osoby (profesorów).

„Łagodna przemoc i wulgaryzmy będą wykorzystywane w scenach z młodym performerem. Sam projekt jest thrillerem/dramatem, a wszystkie sceny z udziałem młodego performera będą traktowane z wyczuciem.”

Motion capture do tego tajemniczego projektu odbędzie się w Pinewood Studios – jest to lokacja, w której kręcono między innymi Star Wars: The Force Awakens, więc trudno mówić, by na takie luksusy mogło pozwolić sobie każde studio.

Ponadto, wspomniana Jessica Jefferies również należy do czołówki – jej firma ma 8-letnie doświadczenie i jest czołowym zespołem do przygotowania motion capture w Wielkiej Brytanii. Na jej stronie czytamy: „Jessica jest kompetentna i ambitna, a jeśli chodzi o casting do Performance Capture, nadzoruje wykonawców oraz ściśle współpracuje z twórcami i producentami z branży gier i filmu.”

Aktualnie jej firma pracowała przy ponad 30 produkcjach w branży gier.

Tagi: Bully: Scholarship Edition Rockstar Games rockstar vancouver

Nie przegap