Iza Łęcka Iza Łęcka 07.08.2019 12:26
możliwe bully 2 na ps5 i xbox scarlett
1797V

Bully 2 nie tylko na PlayStation 5 i Xbox Scarlett? Dzieciaki z Bullworth mogą zawitać szybciej niż myślimy

Gracze cieszą się obecnie zabawą w kasynach GTA Online, ale prawdopodobnie Rockstar już pracuje nad kolejną bardzo oczekiwaną przez fanów pozycją. Pojawiają się kolejne przecieki w sprawie.

Brak jeszcze jakichkolwiek konkretów dotyczących sequela Bully, natomiast Rockstar coraz mocniej wodzi swoich fanów za nos. W kasynie w GTA Online gracze doszukali się ukrytych symboli na obrazach, które mogą sugerować, że kolejna odsłona tej lubianej i kontrowersyjnej produkcji z PS2 nadciąga. Jednocześnie już kilka miesięcy temu poszukiwani byli młodzi i starsi aktorzy do przygotowania elementów motion capture dla „wiodącego brytyjskiego producenta gier”.

Wszelkie domniemania przybierają coraz poważniejszą formę. Zgodnie z materiałami zamieszczonymi przez SWEGTA (influencer i informator zajmujący się produkcjami Rockstar, który jako jeden z pierwszych mówił o pracy nad Red Dead Redemption 2), opierając się na znajomościach w studio, do premiery Bully 2 pozostało całkiem niedużo czasu.

Najprawdopodobniej tytuł o zmaganiach dzieciaków w Bullworth Academy, wydany zostanie pod koniec 2020 roku na Playstation 5, Xbox Scarlett oraz konsole obecnej generacji – możliwe, że pozycja zadebiutuje w okresie świątecznym.

Żadne informacje nie zostały potwierdzone, opierając się jednak na wcześniejszych doniesieniach od tego informatora oraz wszelkich sygnałach wysyłanych przez dewelopera, można jedynie dojść do wniosku, że kontynuacja Bully na pewno nie została odłożona na półkę. Zgodnie z wcześniejszymi spekulacjami, po premierze RDR 2 Bully 2 miał być kolejnym dużym tytułem od Rockstar.

O Rockstar przeczytacie również na naszym portalu:

Źródło: https://wccftech.com/bully-2-ps5-scarlett-2020/

Tagi: bully 2 plotka premiera gry przeciek rockstar rockstar games

Nie przegap