Symbole z Bully odkryte w GTA Online. Nadciąga Bully 2?

Gry
1370V
Symbole z Bully odkryte w GTA Online. Nadciąga Bully 2?
Bartosz Dawidowski | 29.07.2019, 12:40

Nie każdy może się cieszyć z zabawy w najnowszym rozszerzeniu GTA Online. Kasyna zostały zablokowane w ponad 50 krajach. Osoby z krajów, w których funkcjonuje jednak dodatek, zgłaszają ciekawe znaleziska.

Od tygodnia w GTA Online (tryb z Grand Theft Auto V) można w wybranych krajach oddawać się hazardowym rozrywkom. Gracze zauważyli, że kasyno można udekorować obrazami, w których pojawiają się symbole, które mogą nawiązywać do Bully, czyli gry Rockstar wydanej w 2006 roku.

Ukryta symbolika z Bully

Dokładnie w rozszerzeniu pojawiają się 4 dekoracje, w których można zobaczyć obiekty, które mogą mieć związek z Bully. Chodzi o obrazy przedstawiające zaciśniętą pięść, szczura, czaszkę i węża. To również symbole z herbu szkoły Bullworth Academy, czyli miejsca, w którym rozgrywa się akcja .

Żeby było jeszcze ciekawiej: obraz nazywa się "Canis Canem Edit", co jest łacińską sentencją używaną w akcji marketingowej Bully. Gra nosiła nawet taką nazwę w niektórych krajach europejskich. Co więcej - gracze wyszperali w plikach rozszerzenia GTA Online, że obraz nazwany został "prop_bully".

Kod Morse'a?

Niektórzy fani twierdzą, że czerwone kropki w obrazie to kod Morse'a. Póki co zidentyfikowano ten przekaz jako: “4nad”, “4adn”, “and4” lub “dan4”. Co niestety nie zbliża nas do ujawnienia zamiarów słynnego studia.

Czy to zapowiedź tego, że Rockstar pracuje obecnie nad Bully 2? Wszystko jest możliwe. Rockstar od kilku lat przypomina fanom o tej marce (m.in. w postaci ciągłego oferowania gadżetów z gry w swoim sklepie).

Warto sprawdzić:

Źródło: własne

Komentarze (23)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper