Tytus Stobiński Tytus Stobiński 05.08.2019 16:16
Asassins Creed Chronicles: China
906V

Assassin's Creed wraz z kolejną częścią zostanie osadzone w Chinach? Yves Guillemot jest chętny temu pomysłowi

Seria Assassin's Creed przyzwyczaiła nas do historycznych podróży po najdalszych państwach. Po ostatniej wizycie w starożytnym Egipcie oraz Grecji, wkrótce przyjdzie czas, by wyruszyć w kolejną przygodę.

Marka Assassin's Creed przebyła długą drogę, od dość powtarzalnej gry action-adventure, po tytuł aspirujący do bycia przyzwoitym rpg. Od wydania ostatniej odsłony minie wkrótce rok, a wszystkie większe dodatki do tytułu wylądowały już na wirtulanych półkach sieciowych sklepów. Najwyższy czas więc, by oczekiwać kolejnych przecieków dotyczących nowej części gry. 

O osadzeniu historii w starożytnych Chinach słyszymy już od pewnego czasu i z pewnością taki tzw. setting ucieszyłby wielu fanów Assassin's Creed. Podczas wywiadu, jakiego udzielił dyrektor Ubisoft, Yves Guillemot dowiedzieliśmy się, że taka destynacja jest również pozytywnie postrzegana przez samego francuza. Nie jest to oczywiście potwierdzenie tego, że właśnie tam zawędrujemy wraz z kolejną odsłoną, ale wyrażenie opinii przez tak wysoko postawioną osobę w firmie jest już dobrym znakiem.

Franczyza zresztą zabrała nas już kiedyś do Chin, jednak była to krótka przygoda za sprawą spin-offa serii Assassin's Creed Chronicles: China. Czas więc pokaże, czy firma widzi większy potencjał w ponownym osadzeniu tam ich jednej z najpopularniejszych marek. 

Warto również przeczytać na naszym portalu:

 

Źródło: https://gamingbolt.com/ubisoft-boss-would-like-to-see-a-mainline-assassins-creed-game-set-in-china

Tagi: Assassin's Creed Assassin's Creed: Odyssey Ubisoft Yves Guillemont

Nie przegap