Tytus Stobiński Tytus Stobiński 08.08.2019 11:57
Asassins Creed: Odyssey
1789V

Assassin's Creed: Odyssey otrzymało darmowy dodatek. Wkrótce kolejne aktualizacje trafią do gry

Nieprędko przyjdzie nam zagrać w kolejną odsłonę serii Assassin's Creed. Premiera tej planowana jest bowiem na październik przyszłego roku. 

Do tego czasu jednak, Ubisoft dba o fanów marki i na bieżąco aktualizuje zawartość wydane jesienią zeszłego roku Assassin's Creed: Odyssey. W sieci wylądował więc kolejny z listy darmowych dodatków w ramach cyklu "Zapomniane Greckie Mity". Tym razem zostajemy wplątani w miłosną historię, która rozpoczyna się wraz z otrzymaniem listu od Anais, kobiety poznajej przez nas w Kefalonii. która to zaprasza nas na swoją farmę.

By uruchomić zadanie "Stara miłość nie rdzewieje", należy ukończyć 4 akt z podstawowej wersji gry. A już 27 sierpnia otrzymamy Pakiet Ikarosa - nowy zestaw ekwipunku i oręża, który pozyskamy wykonując misje codzienne, lub wykładając prawdziwą gotówkę. Prócz tego, uruchomiony jakiś czas temu kreator zadań otrzyma nowe funkcje, takie jak ustalenie celu jako pozyskanie konkretnego przedmiotu, wyznaczanie ścieżek patrolu u postaci trzecich,

Developer pracuje także nad systemem jednoczesnego komunikowania się więcej niż dwóch postaci niezależnych jednocześnie. Jeżeli testy przebiegną pomyślnie, mechanika ta zostanie wkrótce zaimplementowana do gry.

Więcej na temat Assassin's Creed na naszym portalu:

 

Tagi: Assassin's Creed: Odyssey Ubisoft

Nie przegap