Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.08.2019 22:00
Daredevil Punisher Disney
1648V

Marvel Television pracuje nad własnymi serialami. Daredevil i Punisher mogą powrócić na Disney+

Netflix nie będzie już rozwijał bohaterów z Marvel Cinematic Universe, ale nie oznacza to, że między innymi Daredevil nie powróci. Marvel zamierza „wskrzeszać” bohaterów i wrzucać ich do MCU.

Marvel zaprezentował szczegóły 4. Fazy Marvel Cinematic Universe i na liście znalazło się kilka głośnych seriali. Okazuje się, że to nie wszystkie produkcje przygotowane przez korporację, ponieważ własne przygody opracowuje Marvel Television.

Sytuację wyjaśnił Jeph Loeb – szef Marvel Television – który podkreślił, że przedstawione opowieści są przygotowywane przez oddział zajmujący się filmami. Jednak jego zespół powstał do kreowania historii opartych na odcinkach i Marvel Television zaoferuje własne seriale dla Disney+.

Aktualnie nie otrzymaliśmy zapowiedzi, ponieważ jest „zbyt wcześnie”, by ujawniać szczegóły, ale Jeph Loeb wspomniał o produkcjach Netflixa. Marvel był podobno bardzo zaskoczony anulowaniem seriali przez streamingowego giganta, jednak zespół Loeba może wskrzesić niektórych bohaterów.

Na konkretną prezentację musimy oczywiście zaczekać, ale biorąc pod uwagę popularność Daredevila i Punishera nie będziemy zaskoczeni, gdy Marvel postawi właśnie na tych bohaterów.

4 faza Marvel Cinematic Universe:

Źródło: https://www.gamesradar.com/marvel-netflix-cancellations-jeph-loeb-disney-plus-shows/

Tagi: Disney disney+ Marvel Marvel Cinematic Universe marvel television

Nie przegap