Xbox Game Pass otrzyma wkrótce nowe i mocne gry. Microsoft zapowiada prezentację

Gry
3480V
Xbox Game Pass otrzyma wkrótce nowe i mocne gry. Microsoft zapowiada prezentację
Wojciech Gruszczyk | 09.08.2019, 20:55

Microsoft potwierdził kolejną prezentację gier dla subskrybentów Xbox Game Pass. Już wkrótce otrzymamy zestawienie tytułów, w które zagramy w kolejnych tygodniach. Mogę nawet śmiało przypuszczać, że firma przedstawi kilka hiciorów.

Microsoft od pewnego czasu stosuje ciekawą taktykę – firma nie przedstawia wszystkich gier na cały miesiąc, a po prostu karmi graczy listami na 2-3 tygodnie. Identyczną sytuację widzieliśmy w przypadku sierpniowego zestawienia.

Mogliśmy przypuszczać, że nowe tytuły z Xbox Game Pass zostaną pokazane na targach w Kolonii, a teraz możemy to potwierdzić – Microsoft pokaże na gamescomie nowe produkcje zmierzające do usługi. Sytuacja jest naprawdę przyjemna, ponieważ mogę śmiało przypuszczać, że firma przygotuje kilka dużych i znanych gier – w końcu wydarzenie Microsoftu będą obserwować gracze z całego świata, którzy wyczekują na ciekawe zapowiedzi i prezentacje przygotowane przez deweloperów na targi z Kolonii.

Warto na pewno wspomnieć, że jednym z tytułów z Xbox Game Pass może okazać się Devil May Cry 5... Takie wpadki często są kontrolowane przez wszystkich zainteresowanych.

Warto spojrzeć:

Źródło: Twitter

Komentarze (34)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper