Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.07.2019 15:02
Space Hulk Tactics
2380V

Xbox Game Pass sierpień. Znamy pierwsze gry z usługi Microsoftu

Microsoft ujawnił pierwsze tytuły dostępne dla subskrybentów Xbox Game Pass. Standardowo nie otrzymujemy wszystkich gier na cały miesiąc, ponieważ już wkrótce odbędzie się duże wydarzenie, na którym Amerykanie ujawnią pozostałe produkty.

Amerykanie od pewnego czasu dzielą zestawienie Xbox Game Pass. Zainteresowani poznają część gier (do połowy miesiąca), a w międzyczasie odbywa się wydarzenie, na którym otrzymujemy resztę danych. Zazwyczaj jest to Inside Xbox – tym razem show Microsoftu odbędzie się podczas tegorocznego gamescomu. To w Kolonii zostaną ujawnione pozostałe pozycje.

Xbox Game Pass sierpień

  • Ashes Cricket (gra dostępna w Xbox Game Pass na konsole i Xbox Game Pass Ultmate od 1 sierpnia)
  • Pandemic (gra dostępna w Xbox Game Pass na konsole i Xbox Game Pass Ultmate od 1 sierpnia)
  • Downwell (gra dostępna w Xbox Game Pass na PC i Xbox Game Pass Ultimate od 1 sierpnia) 
  • Jackbox Party Pack 2 (gra dostępna w Xbox Game Pass na konsole i Xbox Game Pass Ultmate od 8 sierpnia)
  • Space Hulk Tactics (gra dostępna w Xbox Game Pass na PC i Xbox Game Pass Ultimate od 8 sierpnia) 
  • Slay the Spire (gra dostępna w Xbox Game Pass na konsole, Xbox Game Pass na PC i Xbox Game Pass Ultimate od 14 sierpnia)

Jest to oczywiście początek przyjemności – z tego zestawienia na pewno warto będzie zapoznać się ze Space Hulk Tactics. Gra od francuskiego Cyanide została znacząco rozbudowana i ulepszona względem premiery.

Warto podkreślić, że już w tym tygodniu poznaliśmy Games with Gold na sierpień i w tym wypadku Amerykanie zaoferowali jedną z najlepszych ofert na aktualnej generacji. Firma wrzuciła dwie mocne, ekskluzywne produkcje z Xboksa One, a jednocześnie propozycja z Xboksa 360 wygląda równie dobrze.

Xbox Game Pass sierpień 1

Warto sprawdzić:

Tagi: Microsoft PC Xbox Game Pass Xbox One