Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 03.08.2019 13:18
Devil May Cry 5 Xbox Game Pass
1537V

Devil May Cry 5 trafi do Xbox Game Pass?

Devil May Cry 5 jest jedną z najlepszych gier tego roku, a najnowsze plotki głoszą, że tytuł może trafić do usługi Xbox Game Pass!

Devil May Cry 5 okazało się być rewelacyjnym tytułem, który nie tylko przywrócił serii dawny blask, lecz także pokazał światu, że Capcom wciąż potrafi robić fantastyczne slashery.

Jedną z największych niespodzianek związanych z grą było zaś jednak to, że Japończycy nawiązali współpracę reklamową z marką Xbox, a nie jak to było niegdyś, z PlayStation. Tym bardziej sensowne mogą wydawać się zatem nowe plotki, zgodnie z którymi DMC5 może trafić do usługi Xbox Game Pass.

Microsoft zbroi swój abonament w naprawdę kozackie produkcje, dla których warto jest opłacać XGP, jednakże ekipa Phila Spencera wciąż ma w zanadrzu kilka asów w rękawie. Jeden z użytkowników forum Reddit wpuścił do Sieci zdjęcie, na którym widać, że przy grafice prezentującej Devil May Cry 5 widnieje napis "Now available on Game Pass", co raczej nie jest oczywiście przypadkowe. 

DMC5 Xbox Game Pass

Już niebawem poznamy kolejne gry jakie trafią do serwisu Zielonych, więc możemy się spodziewać, że DMC5 będzie jedną z nich!

Źródło: https://www.resetera.com/threads/devil-may-cry-5-coming-to-game-pass-seems-to-have-leaked.132679/

Tagi: Capcom Devil May Cry 5 Xbox Game Pass