Tytus Stobiński Tytus Stobiński 07.08.2019 12:15
Cpt. Price
511V

Call of Duty: Modern Warfare otrzyma dedykowane serwery. Infinity Ward chce nam zapewnić stabilną rozgrywkę

Infinity Ward zaprezentowało już sporo aspektów trybu wieloosobowego w nowym Call of Duty: Modern Warfare, a nam pozostaje czekać na zapowiedzianą już prezentację kampanii.

Nie oznacza to jednak, że nic więcej na temat dobrze zapowiadającego się multiplayera nie usłyszymy. Co więcej, wedle świeżo napływających informacji, gra ma szansę stać się jeszcze lepsza, ze względu na fakt, że do franczyzy Call of Duty wracają dedykowane serwery. Po długim czasie, kiedy to seria korzystała z serwerów peer to peer, przyszedł czas na zmianę, a twócy przekazali tę informację podczas wywiadu udzielonego redakcji magazynu Game Informer.

Miejmy nadzieję, że ta decyzja pozytywnie wpłynie na ujawnioną już rozgrywkę cross-platformową. Ta stanowi niemałą rewolucję w historii serii i ma szansę przyciągnąć do siebie jeszcze większą liczbę graczy. Pozostaje nam czekać na dalsze fakty związane z Call of Duty: Modern Warfare, choć mam nadzieję, że twócy nie zdradzą nam wszystkich informacji przed premierą gry. Tu zdecydowanie mam na myśli kampanię fabularną dla pojedynczego gracza, której przejście jak dobrze wiemy - nie zajmuje zwykle zbyt wiele czasu. Treści trzeba więc będzie umiejętnie dozować.

Więcej na temat Call of Duty: Modern Warfare do przeczytania na naszym portalu:

 

Źródło: https://gamingbolt.com/call-of-duty-modern-warfare-will-have-dedicated-servers

Tagi: Activision Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward

Nie przegap