Tytus Stobiński Tytus Stobiński 08.08.2019 17:43
Call of Duty: Modern Warfare
394V

Call of Duty: Modern Warfare wciąż ma jeszcze wiele niezapowiedzianych trybów rozgrywki wieloosobowej

Poznaliśmy już masę faktów na temat nowej części Call of Duty, a twórcy wciąż są w stanie czymś nas zaskoczyć. Czy informacji wystarczy do samej premiery gry?

Wiemy już jakie tryby gry zaoferuje wieloosobowy moduł Call of Duty: Modern Warfare, lecz jak się okazuje to wciąż nie wszystko, co twórcy dla nas przygotowali. Podczas Q&A z Joelem Emslie, będącym dyrektorem artystycznym w Infinity Ward, dostaliśmy informację dotyczącą tego, że studio nie przedstawiło jeszcze wszystkich sposobów rozgrywki dla wielu graczy. 

Wedle słów developera, sporo jeszcze pozostało do ujawnienia. Do tej pory mogliśmy być świadkami zmagań w dwóch trybach, jakimi są Gunfight oraz Ground War. Infinity Ward unika obecnie jasnej odpowiedzi co do tego, czy popularne ostatnio Battle Royale również zagości w nowej odsłonie wojennego shootera, pozostaje więc nieco poczekać, by dowiedzieć się co faktycznie zostało dla nas przygotowane. 

Wpierw jednak, powinniśmy otrzymać prezentację kawałka kampanii fabularnej nowego CoD-a, która to też zapowiada się na kawał solidnego grania.

Więcej na temat Call of Duty: Modern Warfare:

 

Źródło: https://gamingbolt.com/call-of-duty-modern-warfare-many-new-multiplayer-modes-havent-yet-been-announced

Tagi: Activision Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward

Nie przegap