Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.08.2019 20:11
Call of Duty Modern Warfare żołnierz
1119V

Call of Duty: Modern Warfare pozwoli grać myszką i klawiaturą nawet na PS4

Call of Duty: Modern Warfare to pierwsza odsłona serii, która otrzyma pełny cross-play. Twórcy postanowili zaszaleć i pozwolą podłączyć myszki i klawiatury także do konsol. Będzie to spora ciekawostka dla posiadaczy PlayStation 4.

Zmagania cross-platformowe mogą w znaczący sposób ożywić serwery Call of Duty: Modern Warfare. Gracze otrzymają możliwość rywalizacji ze wszystkimi znajomymi – niezależnie od kupionej wersji gry.

Jest to w pewien sposób rewolucja, która musiała zostać odpowiednio wprowadzona. Autorzy już wcześniej podkreślili, że w Call of Duty: Modern Warfare nie będziemy uczestniczyć w meczach myszki vs pady... Oczywiście pojawi się taka opcja, ale tylko i wyłącznie w momencie, gdy ktoś będzie chciał się sprawdzić i zezwoli na dołączenie do mniej zbalansowanych pojedynków.

Teraz możemy jednak potwierdzić kolejną ciekawostkę. Call of Duty: Modern Warfare na PlayStation 4 i Xboksach One pozwoli na rozgrywkę za pomocą myszek i klawiatur. Sytuacja była w sumie pewna na konsoli Microsoftu (w końcu Amerykanie coraz częściej pozwalają na taką zabawę swoim klientom), jednak w przypadku urządzenia Sony możemy mówić o dużym zaskoczeniu.

Wiadomość potwierdziło Sony, więc teraz musimy zaczekać na kolejny ruch – może wkrótce na konsoli Japończyków zagramy w inne tytuły za pomocą myszek oraz klawiatur?

Więcej na temat Infinity Ward oraz ich nowej gry na naszym portalu:

Źródło: https://www.psu.com/news/call-of-duty-modern-warfare-ps4-mouse-keyboard-support-confirmed/

Tagi: Activision Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward

Nie przegap