Tytus Stobiński Tytus Stobiński 05.08.2019 13:15
Master Chief
731V

Halo Infinite dla Xboksa One nie będzie grą drugiej jakości. 343 Industries zadba o wszystkich graczy

Najnowszy rozdział serii Halo ukaże się już w przyszłym roku i będzie tytułem międzygeneracyjnym. Jeżeli zastanawiacie się, jak będą wyglądały różnice względem wersji na Xboksa One, a Project Scarlett, twórcy spieszą z wyjaśnieniami. 

Szef marki Halo, Frank O'Connor podczas rozmowy z youtuberem o pseudonimie Blackmist523 opowiedział nieco więcej na temat procesu powstawania Halo Infinite. Jak słyszymy, developer pozostaje w stałym kontakcie z zespołem zajmującym się projektowaniem nowej konsoli, by dostarczyć nam grę na najwyższym, światowym poziomie. Nie będzie zaskoczeniem fakt, że to wersja na Project Scarlett będzie tą najważniejszą, jak to zwykle bywa z tytułami startowymi nowej generacji.

O'Connor jednak uspokaja - edycja dla Xboksa One oraz Xboksa One X nie będzie produktem "drugiej kategorii" i posiadacze powoli odchodzącej na emeryturę konsoli Microsoftu dostaną grę, która choć będzie posiadała nieco ubytków względem drugiej edycji, to wciąż zaoferuje nam tak dużo, jak to tylko możliwe przy mocy następcy Xboksa 360. 

Frank poinformował nas także, że Halo Infinite będzie co prawda kontynuowało wątki zawarte w Halo 5: Guardians, lecz także zostało napisane w taki sposób, by być przyswajalne dla graczy, którzy wraz z premierą nowej części zaczną przygodę z serią. Najnowsza odsłona zadebiutuje tego samego dnia również na komputerach osobistych, co (poza Halo 2) stanowi nowość dla głównych odsłon marki.

Więcej na temat 343 Industries oraz Halo:

 

Tagi: 343 Industries Halo Infinite Microsoft