Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 03.08.2019 19:04
Serial Halo z obsadą
842V

Halo. Zdradzono część obsady serialu i wstępną datę premiery

Twórcy serialu Halo odsłonili kolejne karty. Poznaliśmy nowych członków obsady aktorskiej oraz wstępną, przybliżoną datę premiery produkcji. 

Choć o planach dotyczących realizacji serialu w uniwersum gier Halo słyszeliśmy od kilku lat, to zdaje się, że w ostatnich miesiącach prace nabrały kształtu. Z każdym kolejnym tygodniem otrzymujemy nowe informacje, a to pokazuje, że produkcja przebiega pomyślnie. 

Już w czerwcu otrzymaliśmy informacje na temat tego, że w serialu zobaczymy Pablo Schreibera (znany z American Gods, Orange Is the New Black oraz First Man) w roli Master Chiefa. Teraz poznaliśmy kolejnych aktorów, których będziemy mogli zobaczyć w nadchodzącej produkcji od Showtime!

Głośne nazwiska

Pierwszą przedstawioną aktorką jest Natascha McElhone, którą kojarzyć można z kultowego Californication. Wcieli się ona w dwie postacie: błyskotliwą i konfliktową twórczynię Spartan, Dr. Catherine Helsey oraz Cortanę, czyli najbardziej rozwiniętą SI w historii ludzkości. 

Drugim głośnym nazwiskiem jest Bookem Woodbine kojarzony z serialem Fargo. Aktor, który ma na swoim koncie nominację do Emmy, wcieli się w Sorena-066, a więc moralnego korsarza, którego los doprowadzi do konfliktu z byłym przyjacielem - Master Chiefem.

Kolejną rozpoznawalną aktorką, która znajdzie się w obsadzie, jest indyjska gwiazda, Shabana Azmi (znana z serialu Fire). Wcieli się ona, na potrzeby serialu, w Admirał Margaret Parangosky - głównodowodzącą Office of Naval Intelligence

Pozostali, nowi aktorzy

W serialu pojawią się także trzy nowe postacie dla uniwersum Halo. Brytyjski aktor Bentley Kalu (Avengers: Czas Ultrona) zagra Vannaka-134, cybernetycznego super żołnierza, który służy jako deputowany Master Chiefowi. Aktorka Natasha Culzac, którą będziemy mogli oglądać także w Wiedźminie, zagra innego ze Spartan - Riz-028. Ostatnią, którą zdradzono, a która zasili obsadę, jest Kate Kennedy. Wcieli się ona w zabójczego i bezlitosnego super żołnierza nazwanego Kai-125

Choć rzeczeni aktorzy nie byli na pierwszym planie produkcji, w których mieli okazje występować, to nie można im odmówić dużych występów. Nawet tak małe role, ale w tak znaczących filmach, mogą świadczyć o ich wysokich, cenionych zdolnościach aktorskich. Pozostaje mieć nadzieję, że nadchodzący serial Halo tylko potwierdzi ich wysoką klasę.

Przewidywana premiera

Nagrania mają rozpocząć się jeszcze tej jesieni na Węgrzech, a dokładniej w Budapeszcie. Data premiery, jak donosi serwis Variety, zaplanowana została na początek 2021 roku. Oznacza to, że serial telewizyjny może trafić do odbiorców zaledwie kilka miesięcy po premierze Halo Infinite. Będzie to bez wątpienia świetny smaczek dla wszystkich fanów serii.

Zdecydowanie warto czekać. Jeszcze rok temu Showtime określało ów serial jako najambitniejszy projekt firmy. My musimy czekać i wierzyć w to, że słowa twórców się potwierdzą, a serial zostanie wypuszczony zgodnie z zapowiedzianą datą premiery - bez żadnych obsunięć i przeszkód. 

Więcej o serialu Halo:

Źródło: https://wccftech.com/halo-tv-series-cast-revealed-release-date-planned-for-early-2021/

Tagi: Halo serial showtime