Iza Łęcka Iza Łęcka 30.07.2019 11:05
wojownicy ze street fighter v
895V

Street Fighter V dostępny za darmo na początku sierpnia. Capcom świętuje EVO 2019

Capcom powoli szykuje się na EVO 2019, podczas którego ma odbyć się wielkie ogłoszenie ważne dla fanów serii Street Fighter. Z tej okazji otrzymamy darmowy dostęp do treści ze Street Fighter V przez ograniczony czas.

Jak informowaliśmy Was wcześniej, oddani fani serii kultowej naparzanki mają wielkie nadzieje względem tegorocznego EVO – snując słodkie marzenia o zapowiedzi szóstej odsłony legendarnej bijatyki, wszelki zapał został ugaszony przez Yoshinori Ono, który zdementował plotki o najnowszej produkcji spod rąk japońskich wydawców.

Capcom jednak w niecodzienny sposób postanawia świętować EVO 2019. W okresie od 1 do 11 sierpnia gracze uzyskają bezpłatny dostęp do zawartości Street Fighter V wraz z bohaterami z sezonu 3 – łącznie mówimy o 22 wojownikach, w których będziemy mogli się wcielić w trakcie szybkich, emocjonujących pojedynków. Przetestowanie postaci takich jak chociażby: Birdie, Cammy, Chun-Li, Dhalsim, F.A.N.G. czy Karin będzie możliwe za darmo za pośrednictwem PlayStation 4 oraz komputerów osobistych.

Street Fighter V jest piątą główną odsłoną japońskiej serii bijatyk, która start zaliczyła w 1987 roku. W wersji podstawowej mamy do czynienia z 16 zawodnikami, z czego czterech z nich debiutuje podczas walki w pozycji.

Polecamy także:

Źródło: Twitter.com

Tagi: Capcom Street Fighter V