Iza Łęcka Iza Łęcka 26.07.2019 12:03
street fighter v okładka
518V

Street Fighter 6 nie zobaczymy na EVO. Yoshinori Ono zabija marzenia fanów

Gdy do EVO 2019 coraz mniej czasu, nie ustają domniemania graczy dotyczące prezentacji Capcomu. Chociaż wszelkie spekulacje krążą wokół serii Street Fighter, producent jednej z najpopularniejszych bijatyk studzi gorący zapał graczy.

Fani serii Street Fighter nie mogą już doczekać się EVO 2019, które odbędzie się w dniach 2-4 sierpnia w Las Vegas. To największy turniej skupiający graczy z całego świata, jest też świetną okazją do prezentacji wszelkich nowinek oraz efektów pracy producentów gier.

Zważywszy, że od dłuższego czasu nie słyszeliśmy o jakichkolwiek zapowiedziach nowych treści do Street Fighter V Arcade Edition, gracze nie tylko spekulowali o pojawieniu się kolejnych wojowników czy rozpoczęciu następnych sezonów rozgrywek, ale nawet nieśmiało liczyli na zapowiedź najnowszej części Street Fighter VI. Sami twórcy w wiadomości z maja potwierdzili wielkie ogłoszenie podczas turnieju Top 8 na EVO, co miało dotyczyć europejskich oraz amerykańskich oddziałów firmy.

Wszelkie pogłoski postanowił jednak zdementować Yoshinori Ono. We wpisie na swoich mediach społecznościowych jasno określił, że nie mamy co liczyć na najnowszą część kultowej bijatyki:

Słowa dewelopera mogą nieco studzić zapał wyczekujących na kolejne epickie walki. Jedno jest pewne – Capcom zawsze wykorzystywał prezentacje na głównej scenie EVO do wielkich ogłoszeń. Miejmy nadzieję, że i tym razem będzie podobnie.

Polecamy także:

Źródło: Tweeter

Tagi: Capcom evo 2019 Street Fighter V Arcade Edition yoshinori ono