Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 03.08.2019 16:41
Sonic the Hedgehog Jim Carrey
4178V

Jim Carrey wypowiedział się na temat przemodelowania Sonica

Fatalny model wizualny Sonica w produkowanym filmie był tak szeroko dyskutowany, że zmusił twórców do jego zmiany. Na temat zajścia wypowiedział się aktor grający w produkcji Dr. Robotnika, Jim Carrey.

Kilka miesięcy temu w sieci pojawił się pierwszy zwiastun filmu "Sonic the Hedgehog" i niestety wygląd głównego bohatera był tak zły, że Internet bardzo szybko i zareagował - oczywiście w negatywnym wydźwięku. Niedługo po tym reżyser filmu, Jeff Fowler, ogłosił, iż premiera zostaje przesunięta, a model Sonica poprawiony. 

Jest to pierwszy raz w historii kina, gdzie pod naporem krytyki postać zostanie przeprojektowana. Obrazuje to w pewien sposób skalę całego wydarzenia. Na ten głośny temat wypowiedział się także jeden z głównych aktorów "Sonic the Hedgehog", Jim Carrey, który zagra Dr. Robotnika:

Nie wiem, jak powinienem się czuć, gdy widzowie wpłynęli na proces tworzenia. Zobaczymy, co to przyniesie, ponieważ bardzo często, gdy zbiór ludzi czegoś chce, to po otrzymaniu tego zachowują się, jak "Chciałem tego, ale mnie to nie obchodzi. Poszedłem za głosem tłumu". Świadomość własności wychodzi przez okno.

Wygląda na to, że popularny aktor nie jest zachwycony decyzją twórców. Zdaje się nieco zniesmaczony faktem, że projektanci ugięli się pod naporem widzów i fanów. Choć niedawno Tim Miller zapowiedział, że fani będą zadowoleni, to wyrokować będziemy mogli dopiero po tym, jak zobaczymy nowego Sonica

Film trafi do na duże ekrany w przyszłoroczne walentynki, a więc 14 lutego 2020 roku.

Więcej o Sonicu:

Źródło: https://www.dualshockers.com/sonic-the-hedgehog-jim-carrey-responds-to-redesign/

Tagi: Dr. Robotnik film Jim Carrey Sonic the Hedgehog