Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 22.06.2019 15:54
Sonic the Hedgehog 2021
426V

Takashi Iizuka zapowiada ciekawy rok 2021 dla fanów Sonica

Kariera marki Sonic to istna sinusoida. Niebieski Jeż zalicza wzloty i upadki, a jednym z największych sukcesów był rok 2017. Szef Sonic Team zapowiada, że 2021 będzie porównywalnie wielki!

Ponaddźwiękowy Jeż jest jedną z maskotek branży gier wideo - to nie ulega wątpliwości. Nie dziwi więc fakt, że gracze tak pieczołowicie dbają o jego wizerunek w każdym możliwym tworze popkultury. Jednym z większych sukcesów marki, pod względem przyjęcia przez fanów, był rok 2017. 

Team Sonic Racing - recenzja gry. Sonic znów jest najlepszy!

Niemały wpływ na ów sukces miała premiera Sonic Mania, które zostało powszechnie uznane za doskonały powrót do formy sprzed lat. Podczas rozmowy z Game Informer, szef Sonic Team, Takashi Iizuka został zapytany o ten pamiętny rok. Przy okazji odpowiedzi zdradził, co nas czeka:

Rok 2017 był wielkim rokiem dla Sonica. Kolejny taki przypadnie na 2021. To 30-lecie serii i teraz się przygotujemy!

Wygląda na to, że fani mają na co czekać. Taka zapowiedź pokazuje dużą pewność przewodniczącego zespołu i zdecydowanie dobrze wróży. Do zapowiadanego 2021 roku zostało jeszcze sporo czasu. Nie oznacza to jednak nudy dla wielbicieli Niebieskiego Jeża. Jesteśmy przecież świeżo po premierze dobrze ocenianego Team Sonic Racing, a przyszły rok przyniesie premierę kontrowersyjnego filmu - "Sonic the Hedgehog".

Źródło: https://gamingbolt.com/next-big-year-for-sonic-is-2021-says-developer

Tagi: Sega Sumo Digital Team Sonic Racing

Nie przegap