Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 01.06.2019 14:35
Team Sonic Racing. Zobaczcie jakie sekrety skrywa dzieło Sumo Digital
449V

Team Sonic Racing. Zobaczcie jakie sekrety skrywa dzieło Sumo Digital

Odpowiedzialna za Team Sonic Racing ekipa Sumo Digital obiecała nam, że w ich najnowszej produkcji znajdziemy mnóstwo wszelkiego rodzaju easter eggów. Dziś możemy spojrzeć na kilka tajemnic ukrytych poza okiem kamery.

Sumo Digital bardzo postarało się tworząc najnowszą odsłonę wyścigów Sonica, jednakże nierzadko tytuł bardzo dobitnie traci swoją płynność.

Team Sonic Racing - recenzja gry. Sonic znów jest najlepszy!

Teraz gdy specjaliści z programu Boundary Break pokazali nam to kryje się poza okiem kamery jaka nam towarzyszy, wiele problemów wydajnościowych Team Sonic Racing staje się prostsze do wyjaśnienia. Deweloperzy postanowili przyłożyć tak wielką uwagę do detali otoczenia, że naprawdę możemy być godni podziwu.

Nie dość, że pokoje w jakichś budynkach, których nigdy nie widzimy są w pełni wymodelowane i wyposażone, to na przykład bardzo oddalone od graczy połacie imitujące miasto w tle, również zostały wymodelowane w 3D na zbyt ambitną skalę.

Co ciekawe, mimo iż nigdy nie widzimy postaci poza pojazdami, te mają wymodelowane nogi, co też jest bardzo fajnym przywiązaniem do detali. Takich smaczków jest w grze znacznie więcej!

Więcej o wyścigach:

Tagi: Sega Sumo Digital Team Sonic Racing

Nie przegap