Tytus Stobiński Tytus Stobiński 12.07.2019 12:57
Sonic
1198V

Producent filmu Sonic: The Hedgehog zapewnia - nowy wygląd zadowoli fanów

Kiedy pierwszy trailer kinowej wersji Sonica pojawił się w sieci, wśród fanów słynnego jeża podniósł się słuszny głos niezadowolenia. Nasz niebieski kolega wyglądał dziwnie i nie przypominał swojego pierwowzoru. 

Sonic to postać równie kultowa co choćby wąsaty hydraulik, choć niestety radząca sobie obecnie dużo gorzej. Nowe gry, który ukazują się na rynku nie spełniają oczekiwań, natomiast nadchodzący film pozostaje jedną, wielką niewiadomą. Na szczęściem wytwórnia Paramount Pictures nie pozostała głucha na głosy fanów i w związku z ich niezadowoleniem płynącym z wyglądu jeża, przesunęła premierę filmu o 3 miesiące i postanowiła przemodelować głównego bohatera.

Król Lew zgarnia przeciętne recenzje. Nowa scenka z kinowego remake'a

Choć jeszcze nie jesteśmy w stanie zobaczyć jak nowy Sonic wygląda, to Tim Miller, będący producentem filmu uważa, że fani będą więcej niż zadowoleni. Przyznał on również, że poprzedni design postaci był ich błędem, z którego bardzo szybko zdali sobie sprawę i za sprawę honoru postawili sobie, by to widzowie byli zadowoleni. 

Reżyser, Jeff Fowler również podziękował na swój sposób tym, którzy mieli odwagę napisać, że nowy Sonic nie jest w żadnym stopniu tym, czego by oczekiwali:

Wiadomość była głośna i bezpośrednia...nie jesteście zadowoleni z tego jak to wygląda i chcecie zmian. Paramount oraz SEGA są w pełni zaangażowane, by uczynić tę postać jak najlepszą. 

Czekamy więc na nowy wygląd niesfornego jeża, ale z pewnością - może być tylko lepiej. 

Warto również przeczytać:

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/new-sonic-movie-redesign-i-think-fans-will-be-plea/1100-6468379/

Tagi: movie paramount Sonic sonic: the hedgehog