Tytus Stobiński Tytus Stobiński 01.08.2019 11:34
Call of Duty: Modern Warfare
965V

Call of Duty: Modern Warfare z radykalną zmianą w trybie multiplayer

Twierdzenie, że nowe Call of Duty będzie "inną" grą nie były tylko pustymi obietnicami bez pokrycia. Nadchodząca odsłona ma łamać wiele schematów i sprawić, że gracze będą zadowoleni z zakupu.

Ponownie nowe informacje na temat Call of Duty: Modern Warfare tyczą się trybu multiplayer i z pewnością podzielą jego fanów, a nie możemy przecież zapomnieć, że to za jego sprawą Call of Duty pozostaje niezwykle popularną serią shooterów. Prawdą jednak jest, że ta wymaga radykalnego odświeżenia, nawet jeżeli kosztem tego będzie wyuczenie się gry na nowo. Wygląda więc na to, że marka zaczyna przeżywać drugą młodość, a my na całę szczęście możemy być świadkami tego zdarzenia.

Call of Duty: Modern Warfare z kontrowersyjną nagrodą za serię zabójstw

Na tę chwilę wiemy, że z trybu wieloosobowego znika minimapa, a zamiast niego otrzymamy kompas u góry ekranu, co stanowi radykalną zmianę i z pewnością nie spodoba się wielu graczom, którzy po latach mają swoje przyzwyczajenia. Wkróce jednak przekonamy się, czy zabieg ten wbrew pozorom nie wpłynie na dobre rozgrywce. Jak czytamy, duża zmiana tyczy się arsenału. Bronie posiadają unikalne statystyki, a do nich samych zamontować możemy ponad 40 typów rozszerzeń i modyfikacji, takich jak np. lunety, uchwyty i wiele, wiele innych. Całość wygląda również naturalnie i realistycznie.

Więcej informacji dowiemy się zapewne wraz z ujawnieniem gameplayu z trybu multiplayer, musimy więc jeszcze trochę poczekać.

Warto również przeczytać:

 

Tagi: Activision Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward