Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.07.2019 19:25
Modern Warfare Żołnierz z bronią
931V

Call of Duty: Modern Warfare przygotowuje na prezentację. Wkrótce zobaczymy wszystkie tryby

Infinity Ward chce mieć pewność, że gracze będą odliczać dni do wielkiej prezentacji trybu sieciowego z Call of Duty: Modern Warfare. Twórcy pokazują szerokie możliwości dostosowania broni i podgrzewają atmosferę przed wielkim show.

Infinity Ward nie śpieszy się z prezentacją Call of Duty: Modern Warfare. Aktualnie zobaczyliśmy pierwszy zwiastun oraz materiały pokazujące tryb Gunfight, jednak wielu graczy z niecierpliwością wyczekuje na więcej.

Prezentacja trybu sieciowego – a co za tym idzie pewnie także wszystkich wariantów zabawy, perków oraz broni – odbędzie się 1 sierpnia. Autorzy postanowili przypomnieć o tym wydarzeniu za pomocą poniższego materiału.

Jak widać w Call of Duty: Modern Warfare nie zabraknie rozbudowanych opcji dostosowania broni – jak wiadomo autorzy stawiają na realizm, więc możemy podejrzewać, że każdy dodatek w znaczący sposób wpłynie na możliwości giwery.

W sumie taka personalizacja pasuje także do trybu Battle Royale, jednak jak wiadomo – aktualnie Infinity Ward nie potwierdziło plotek dotyczących przygotowania dużej mapy. Według oficjalnych informacji studio skupiło się na kampanii oraz rywalizacji multiplayer. W grze na pewno zabraknie rywalizacji z zombiakami.

Warto sprawdzić nasze zapowiedzi:

Źródło: Twitter

Tagi: Activision Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward