Tytus Stobiński Tytus Stobiński 29.07.2019 16:06
Call of Duty: Modern Warfare
880V

Call of Duty: Modern Warfare - zegarek z zajawki trybu wieloosobowego ma realne zastosowanie

Wedle zapowiedzi, twórcy nadchodzącego Call of Duty: Modern Warfare dbają o wszelkie możliwe detale. Dziś dostajemy informację, która powinna nas tylko utwierdzić w tym przekonaniu.

Kilka dni temu w sieci wylądowała zajawka pokazująca tryb wieloosobowy, a dokładnie nowe wprowadzenia do pojedynków o czym pisał dla Was Wojtek. Jeden z bardziej spostrzegawczych fanów serii zauważył na ręce żołnierza zegarek, ale rozczarowany tym, że urządzenie wskazuje inną godzinę niż ta widoczna przy rozpoczęciu pojedynku, założył na forum reddit wątek, żaląc się internautom, że czasomierz wskazuje inną godzinę.

Call of Duty: Modern Warfare przygotowuje na prezentację. Wkrótce zobaczymy wszystkie tryby

Jak się okazuje, nie miał on racji, bowiem zegarek działa wyśmienicie, jednak nie wskazuje on godziny z wydarzeń jakie zachodzą w Call of Duty: Modern Warfare, a realną, zgodną z ustawieniami konsoli i systemu operacyjnego. Nie jest to może nic przełomowego, ale takie drobne detale dodają grze przyjemną otoczkę. Widać więc, że będziemy mogli na bieżąco kontrolować czas, jaki spędziliśmy w nowej grze Infinity Ward. 

Więcej na temat Call of Duty: Modern Warfare:

 

Tagi: Activision Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward