Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.07.2019 21:04
Thanos Avengers
9413V

Avengers: Koniec gry ze świetną, wyciętą sceną. Hołd dla wielkiego bohatera

Marvel nie przestaje promować „Avengers: Koniec gry”. Film osiągnął już historyczny rekord w Box Office, ale nie możemy zapomnieć, że to dopiero początek. Teraz produkcja wyląduje na nośnikach i widzowie mogą liczyć na kilka dodatków – na jednej scenie zobaczymy świetny hołd dla legendy Marvel Cinematic Universe.

„Avengers: Koniec gry” trafiło ponownie do kin, za chwile opowieść trafi na nośniki, ale nawet w tej sytuacji – ostrzegam przed spoilerami. Jeśli nie widzieliście filmu, to nie oglądajcie poniższego materiału, bo zobaczycie tutaj ważną scenę dla całego Marvel Cinematic Universe.

Marvel w świetny sposób potrafi zachęcić do zapoznania się z „ Avengers: Koniec gry” w domowym zaciszu. Widzowie mogą liczyć na kilka dodatkowych scen i właśnie mamy okazję spojrzeć na jedną... Aż dziw bierze, że taki skarb nie trafił do kin.

Na Blu-ray widzowie otrzymają w zasadzie sześć wyciętych scen, komentarz reżyserów oraz scenarzystów, intro reżyserów, gagi i wpadki z prac na planie, prezentację „Bro Thor”, bohaterki z MCU podzielą się swoimi wrażeniami z pracy na planie, opowieść o braciach Russo, prezentacja Czarnej Wdowy, pokaz ewolucji Kapitana Ameryki, historia o tym jak Robert Downey Jr. został obsadzony jako Tony Stark i upamiętnienie Stana Lee.

Polska premiera 4K UHD, Blu-ray i DVD odbędzie się 4 września. Widzowie mogą liczyć na dźwięk w formacie DTS-HD MA 7.1 i polski dubbing w formacie Dolby Digital 5.1

Warto spojrzeć:

Tagi: avengers Avengers: Endgame Avengers: Koniec Gry