Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.07.2019 20:22
Gears 5 bohaterka
1534V

Gears 5, Overwatch, Naruto To Boruto: Shinobi Striker i Worms W.M.D za darmo na Xbox One

Microsoft zadbał o piękny weekend dla posiadaczy Xboksów One. Firma zaprasza na Free Play Days, dzięki któremu za darmo zagracie w aż cztery produkcje i jedno jest pewne – nie będziecie się nudzić.

Free Play Days to systematyczne wydarzenie organizowane przez Microsoft, dzięki któremu gracze mogą za darmo sprawdzać wybrane przez Amerykanów gry. Tytuły pobieramy na konsolę i zazwyczaj przez weekend (czasami wydłużony) poznajemy historie lub miażdżymy nooby w sieciowych trybach.

Najnowszy The Free Play Days rozpoczyna się dzisiaj i będzie trwać do końca niedzieli – w tym czasie zagracie w trzy gry: Overwatch, Naruto to Boruto: Shinobi Striker oraz Worms W.M.D. To jednak nie koniec atrakcji, ponieważ w piątek rusza kolejny Gears 5 Tech Test i w tym wypadku do poniedziałku możecie sprawdzać sieciowy tryb z produkcji Amerykanów.

Zainteresowani? Produkcje objęte promocją znajdziecie w tym miejscu – jednocześnie Microsoft wspomina o dodatkowej promocji. Wszystkie tytuły objęte The Free Play Days możecie kupić w lepszych cenach i tym samym nawet po zakończeniu weekendu będziecie mogli kontynuować zabawę:

Free Play Days

Sprawdźcie także na naszym portalu:

Źródło: Microsoft

Tagi: free play days Xbox xbox one