Iza Łęcka Iza Łęcka 25.07.2019 07:00
keanu reeves konferencja e3
1404V

Xbox na E3 2019 – Microsoft prezentuje mini dokument zza kulis wielkiej prezentacji

Przedstawiciele korporacji z Redmond podczas tegorocznego E3 rozbili system interesującymi wiadomościami, jakie mieli do przekazania. Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się, jak przygotowanie takiej prezentacji wygląda od kuchni- w Sieci wylądował krótki dokument prezentujący żmudny proces przygotowań do targów w Los Angeles.

Tegoroczna prezentacja Xboxa podczas targów E3 może być uznana za historyczną. Przedstawienie gameplayu Cyberpunk 2077, nadchodzący Dying Light 2, oficjalna zapowiedź najnowszej generacji czy przejęcie nowego studia to tylko niektóre kluczowe momenty, które zapamiętamy na długo. Trzeba to przyznać – Microsoft w tym roku zbombardował nas dobrymi wiadomościami, Phil Spencer zrobił niezły popis na scenie, ale całe show skradł Keanu Reeves.

Na konferencję Xboxa w ramach targów E3 co roku czeka cały świat gier – każdy bowiem zastanawia się czym zaskoczy nas korporacja z Redmond. Na scenie wszystko prezentuje się bardzo swobodnie, z nastawieniem na jak najlepszy odbiór ze strony widzów, tymczasem to proces wymagający długich przygotowań. Każdy najdrobniejszy szczegół może zaważyć na reakcji graczy – a to właśnie dla nich ma miejsce konferencja. Wielkie show z Philem Spencerem na czele skupia na widowni i przed ekranami monitorów tysiące widzów.

„Wszystko co robimy, tworzymy z pasją.”

W materiale możemy prześledzić kolejne etapy tworzenia konferencji – spotkania z partnerami, wypowiedzi czołowych przedstawicieli marki, dopracowywanie najmniejszych szczegółów, a to wszystko dla osiągnięcia jak największego sukcesu: euforii fanów. W mini dokumencie udział biorą m.in. Phil Spencer, Rahni Tucker (Ninja Theory), Sarah Bond, Matt Booty (Xbox Game Studios), Tim Schafer (Double Fine Productions).

Sprawdźcie także na naszym portalu:

Źródło: YouTube.com

Tagi: e3 2019 film dokumentalny konferencja Microsoft xbox one