Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.07.2019 22:00
Angel Has Fallen
576V

Angel Has Fallen zapewni sporo wybuchowej akcji. Gerard Butler i Morgan Freeman na zwiastunie

Entuzjaści kina akcji powinni pamiętać o „Angel Has Fallen”. Najnowszy zwiastun filmu w reżyserii Rica Romana Waugha potwierdza jedno – twórca nie ucieka od pierwotnych założeń przygotowanych dla filmu „Olimp w ogniu”.

„Angel Has Fallen” zapowiada się na przyjemne kino akcji, a wszyscy sympatycy „Olimp w ogniu” i „Londyn w ogniu” muszą zacierać rączki, bo w zasadzie najnowsza produkcja przygotowana przez wspomnianego już Rica Romana Waugha jest kontynuacją wydarzeń. Główny bohater wpada w jeszcze większe kłopoty.

W nowej opowieści będziemy świadkami zamachu na prezydenta Stana Zjednoczonych (w tej roli niezawodny Morgan Freeman) i oczywiście w całą sprawę zostanie wkręcony agent Secret Service, Mike Banning (Gerard Butler). Facet nie ma specjalnego szczęścia, bo wszyscy będą uważać, że to on zajął się wyeliminowaniem Allana Trumbulla.

Na ekranie nie zabraknie oczywiście efektownych i zarazem przepełnionych wybuchami scen. W sumie już pierwszy zwiastun dobrze zapowiedział opowieść, a dzisiaj możemy spojrzeć na kilka nowych scen.

Premiera „Angel Has Fallen” (w polskiej wersji językowej „Świat w ogniu”) odbędzie się 23 sierpnia – dwa dni po światowym debiucie.

Polecamy: 

Tagi: Angel Has Fallen świat w ogniu trailer zwiastun