Tytus Stobiński Tytus Stobiński 23.07.2019 16:04
BB Pod
2800V

Hideo Kojima został zatrzymany na lotnisku po drodze na San Diego Comic-Con

Hideo Kojima pojawił na tegorocznej edycji San Diego Comic-Con opowiadając o nadciągającym Death Stranding, czyli grze - niewiadomej. Po drodze na konwent, napotkał jednak na pewne problemy.

Kłopoty Kojimy, pojawiły się w związku z przewożonym przez developera BB Podem, czyli przypominającym dziecko w słoju z formaliną, będącym elementem kampanii reklamowej nadchodzącego Death Stranding. Sami musicie przyznać, że jest to dość specyficzny gadżet, w związku z czym ludzie niezaznajomieni z grą mogą być lekko zaniepokojeni. 

Death Stranding. Zaprezentowano oficjalną okładkę

W ten sposób właśnie, zareagowali również celnicy na lotnisku w Los Angeles, kiedy postanowili zatrzymać Kojimę podczas kontroli. Nie wiemy niestety w jaki sposób twórca wytłumaczył się pracownikom portu lotniczego, ale całość skończyła się dla wszystkich dobrze i Hideo ostatecznie dotarł na swój panel, nazwany "Hideo Kojima: Master Storyteller". Ciężko się dziwić celnikom, jestem pewien że nie mieli wcześniej okazji spotkać się z tego typu bagażem. Cóż, patrząc na wyobraźnię i pomysły na jakie jest w stanie wpaść Japończyk, dobrze, że nie przewoził jeszcze bardziej kontrowersyjnego przedmiotu.

A ja tylko przypomnę, że BB Pod będzie jednym z elementów edycji kolekcjonerskiej gry.

Warto także przeczytać na naszym portalu:

 

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment